Založ si blog

Ivermectin aj pre Matovča

Miera mortality na koronavírus je v Afrike 1 mŕtvy na 12 tisíc obyvateľov. India vykazuje  1 mŕtveho na vyše 8 tisíc obyvateľov. Slovensko má 1 mŕtveho na niečo cez 600 obyvateľov, v USA je to jeden mŕtvy na 570 obyvateľov, v Nemecku jeden mŕtvy na 1100 obyvateľov. Vyspelé krajiny vykazujú v priemere viac ako desaťnásobok mŕtvych oproti spomenutým krajinám tretieho sveta. Pritom miera nákazy obyvateľstva je v celom svete vysoká a porovnateľná. V čom je teda dôvod podstatne menšej úmrtnosti na Covid19 v krajinách tretieho sveta, ktoré pritom majú výrazne nižšiu úroveň hygieny a dostupnosti zdravotnej starostlivosti v porovnaní s vyspelejšími krajinami? Odpoveď znie – lebo IVERMECTIN.

V krajinách tretieho sveta, v dôsledku nižšej miery hygieny, ale i vplyvom prírodných podmienok, vlhka a tepla, sú rozšírené parazitické onemocnenia. Už 40 rokov ich úspešne liečia IVERMECTINOM, ktorého tvorcovia získali za jeho vývoj Nobelovu cenu. V priebehu koronovírusovej pandémie sa zistilo, že IVERMECTIN účinne zaberá aj v prvej fáze ochorenia na Covid19. V tom tkvie čaro podstatne nižšej miery úmrtnosti v týchto krajinách. Zároveň v týchto krajinách klesá aj miera nákazy Covidom. Napr. v miliardovej Indii v januári 2021 v porovnaní so septembrom 2020 klesol denný prírastok covidových pacientov desaťnásobne. Zo 100 tisíc na menej než 10 tisíc. Zároveň prieskum nedávno uskutočnený v Dillí  ukázal, že 56% občanov už vykazuje protilátky a že krajina sa blíži k hranici kolektívnej imunity proti Covidu19. A to bez vakcinácie, ktorá je len v začiatkoch. Jeho účinky pri správnom podávaní sú pritom zanedbateľné.

Vo vyspelých krajinách sa k uplatneniu tohto lieku pristupovalo a pristupuje s dešpektom – predsa nebudeme covidovým pacientom ordinovať lieky na parazity. Lekári prezentujúci úspešné výsledky liečby boli mediálne lynčovaní a označovaní za tmárov a nespoľahlivé osoby, na Slovensku Matovičom titulovaní aj za idiotov. Pravdepodobne farmaceutickými firmami boli financované falošné analýzy o neúčinnosti IVERMECTINU, ako napr. výskum kolumbijskej univerzity. Výskum bol vykonaný na mladých dobrovoľníkoch, zámerne alebo z neznalosti boli porušené pravidlá aplikácie tohto lieku, ktorý sa nesmie podávať ráno nalačno, pretože jeho účinnosť sa vytvára až naviazaním na tuky z potravy.

Na Slovensku, pod tlakom časti lekárov, ktorí v obmedzených podmienkach prezentovali vlastné úspešné výsledky liečby IVERMECTINOM, ako i pod tlakom nezávislých odborníkov, ktorí dokumentovali úspešnosť aplikácie tohto lieku v krajinách tretieho sveta, sa veci len pomaly pohli. Najprv však tomu predchádzalo Matovičove nezmyselné celoplošné testovanie AG testami. Exminister Krajči, po dlhom váhaní, predsa len koncom januára povolil aplikáciu tohto neregistrovaného lieku, s obmedzenou platnosťou na šesť mesiacov. Keďže liek na Slovensku nebol dostupný, bol uvoľnený dovoz 4 tisíc balení, avšak len pre nemocnice. Absolútne amatérske rozhodnutie, nakoľko IVERMECTÍN nie je určený pre liečbu akútnych prípadov ťažko chorých pacientov odkázaných na kyslíkové prístroje a pľúcnu ventiláciu. Z toho vnikla fáma, že tento liek je neúčinný. Neskôr bol povolený dovoz 12 tisíc kusov balení pre lekárne, čo však boli v priemere len štyri balenia na jednu lekáreň. Opäť amatérske rozhodnutie, liek zostal pre ambulantnú liečbu nedostupný. Až v ostatných dňoch sa postupne zvyšujú počty dodávok lieku, ale aj tak je jeho dostupnosť nedostatočná. Medzitým, žiaľ, pribudli tisícky zbytočných mŕtvych, tisícky nešťastných rodín a ich priateľov, Slovensko sa dostalo na prvé priečky v miere úmrtnosti na Covid19.

Snáď sa Slovensko konečne posunie dopredu v ambulantnej liečbe Covidu19, čo uľahčí situáciu nemocniciam a zníži počet úmrtí. Isto sa Ivermectin ujde aj Matovičovi, až bude potrebovať. Veď viete, nie je určený len na parazity.

Rekonštrukcia vlády a la Matovič

29.03.2021

Rekonštrukcia vlády a la Matovič (Malá divadelná forma o dvoch dejstvách) Dejstvo prvé (Obsadenie: Čaputová, Heger) HEGER: Dobrý deň pani prezidentka. Mám predbežný súhlas vládnej koalície uchádzať sa o kreslo predsedu vlády. Vymením Matoviča, ktorý sa stane ministrom financií. ČAPUTOVÁ: Dobrý deň pán Heger. To je fajn, ale zatiaľ tu nemám oznámenie Matoviča [...]

Matovičova matematika – šialenstvo a či racio?

22.03.2021

V reakcii na Sulíkove a Remišovej požiadavky, ktoré jednosmerne tlačili Matoviča k demisii, bola jeho odpoveď pre mnohých prekvapením. Pre iných zase potvrdením Matovičovho šialenstva. Je Matovičova matematika naozaj taká prekvapujúca, šialená, a či nebodaj racionálna? Matovič v nedeľňajšom večernom vystúpení prijal hodenú rukavicu a vyjadril sa, že bude [...]

Smrteľné hriechy Matovičovej vlády

05.03.2021

Slovensko sa už dlhodobejšie šokujúco drží na špici miery úmrtnosti na Covid19 spomedzi krajín celého sveta. Premiér Matovič stihol z tejto situácie obviniť predošlú vládu, nezodpovedných obyčajných ľudí, ale aj členov svojej vlastnej vlády. Na najväčšieho vinníka prebiehajúcej tragédie príznačne poukázať zabudol, pretože by si pravdepodobne vypichol oko. [...]

prezidentka Tupý vražda uctenie pamiatka

Okolie miesta, kde zavraždili Daniela Tupého, zrevitalizujú za takmer 450-tisíc eur

13.05.2021 16:38

Pamätník obetiam extrémizmu obkolesuje neupravená asfaltová plocha, často obklopená parkujúcimi autami.

Polícia / NAKA /

Tri výpovede za tri dni. NAKA prichádza o šéfov

13.05.2021 16:21

K 15. máju podobne ako Branislav Zurian končí aj riaditeľ odboru Bratislava NAKA.

Čaputová

Ústavný súd už má podanie Čaputovej k referendu. Na verdikt má 60 dní

13.05.2021 16:13

Petíciu podporilo viac ako 585 000 ľudí.

krpeľany

Ľudstvo od 13. mája žije na ekologický dlh

13.05.2021 16:03

Pre porovnanie v roku 2000 na ekologický dlh začali ľudia žiť od 23. septembra.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 35978x
Priemerná čítanosť článkov: 2768x

Autor blogu

Kategórie